Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Arago Electromobility jest autorem i inicjatorem budowy kompleksowych wielostanowiskowych stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Jest to innowacyjny koncept biznesowy składający się z wiat fotowoltaicznych, magazynów energii oraz wielostanowiskowych stacji ładowania.

Proponujemy kompletne rozwiazania dla osób indywidualnych, firm i Jednostek Samorządu Terytorialnego. Rozwiązania nasze obejmują; wstępną koncepcję wraz z analizą indywidualnych potrzeb odbiorcy, kompleksowy projekt oraz dostarczenie, montaż, rozruch i zarządzanie całą stacją wraz z pełną integracją z siecią elektroenergetyczną.

Zakres usług

Arago Electrmobility zapewnia pełen zakres usług, od podstawowego projektu poprzez produkcję calej infrastruktury wraz z jej montażem i serwisowaniem.

Projektowanie

Wykonujemy kompleksowe projekty w obszarze szeroko rozumianej elektromobilności, od wstępnej koncepcji z jej wizualizacją, poprzez cały proces inwestycyjny wraz z procedurą budowlaną i administracyjną. Nasze projekty opieramy zawsze o najnowsze dostępne technologie.

Produkcja

Wszystkie elementy każdego projektu są wykonywane przez naszych inżynierów w zakładzie produkcyjnym w Brodnicy. Tam też dokonujemy wstępnej synchronizacji komponentów zamówienia.

Montaż

Dokonujemy montażu wszystkich zamówionych komponentów u inwestora. Oferujemy kompleksową obsługę techniczną placu budowy wraz z pełnym nadzorem i rozliczeniem.

Serwis

Nasza oferta obejmuje również kompleksowy serwis wraz z wymaganymi prawem przeglądami okresowymi i gwarancyjnymi oraz dostępne w ramach tego projektu aktualizacje.

Stacja ładowania 2/4 stanowiskowe

Stacja ładowania samochodów elektrycznych 2 lub 4 stanowiskowa pozwala na jednoczesne ładowanie 4 lub 8 samochodów zgodnie z dostępną mocą oraz konfiguracją wtyczek. Szczególnie preferowana jest dla małych podmiotów gospodarczych posiadających flotę kilku aut elektrycznych. Dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania energii elektrycznej pozyskanej z wiaty fotowoltaicznej i przechowanej w magazynie energii.

Wielostanowiskowe stacje ładowania 10/20/30

Kompleksowa stacja Arago Electromobility to wielostanowiskowa, autonomiczna strefa jednoczesnego ładowania wielu pojazdów elektrycznych. Proponujemy kompleksowe stacje 10, 20 i 30 stanowiskowe połączone z wiatami fotowoltaicznymi i magazynami energii. Dodatkowe atuty tego rozwiązania to rozbudowana przestrzeń czasu wolnego i relaksu uzupełniona przez restauracje, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe, punkty nadania i odbioru przesyłek kurierskich, pozwalalające pożytecznie i komfortowo spędzić czas potrzebny do ładowania samochodu. Kompleksowa stacja Arago Electromobility to pełna definicja elektromobilności, polegająca na maksymalnym wykorzystaniu energii słońca, jej magazynowaniu i dedykowaniu do zasilania pojazdów elektrycznych.

skontaktuj się z nami

Arago Elektromobility Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 31/5
87-100 Toruń

tel. +48 734 196 992

office@aragoem.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij